Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Inne szkolenia

Chciałbyś pomagać ludziom w sytuacjach zagrożenia i pomagać w rozwiązywaniu ich problemów? Chcesz rzetelnych informacji z zakresu BHP czy wszelkim przeciwdziałaniom przestępczym i terrorystycznym prowadzonym przez naszych specjalistów. Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności z tego zakresu ? Szkolenia obejmują najważniejszą wiedzę pomocną w życiu codziennym oraz zawodowym. Ciebie jak i Twoich pracowników. Pracodawca nie może bowiem pozwolić pracownikowi na podjęcie pracy, dopóki nie uzyska wymaganych kwalifikacji i umiejętności z zakresu przepisów oraz zasad BHP.

Szkolenia z przeciwdziałania atakom przestępczym i terrorystycznym kierujemy również do prokuratorów, funkcjonariuszy Policji, a także dla każdego z Was.

 

Staramy się, aby nasze szkolenia były najbardziej obfite w wiedzę i najbardziej praktyczne.

  • Kolejnymi produktami jaki możemy Państwu zaoferować są szkolenia:

  • Szkolenia O.C. (szkolenia obrona cywilna),

  • szkolenia BHP,

  • szkolenia P.Poż.,

  • szkolenia przeciwdziałanie atakom przestępczym

  • szkolenia przeciwdziałanie atakom terrorystycznym,

  • szkolenia opracowanie planów obrony w zakresie O.C.

 

Podstawowym celem proponowanych szkoleń jest zdobycie, poszerzenie oraz ugruntowanie najpotrzebniejszej wiedzy naszych najlepszych pracowników, którzy są również praktykami. Przyswojenia wiedzy z programów dotyczących postępowania w sytuacjach kryzysowych, obrony cywilnej, a także wcześniej wspomnianego BHP. W czasie szkolenia uwzględnimy ciekawe zagadnienia dotyczące np. klęsk żywiołowych, wojny, katastrof technicznych czy innych niebezpiecznych zdarzeń.

Dajemy gwarancję, że udział w naszych szkoleniach przygotuje Państwa i Państwa pracowników do odpowiedniego zachowania się wobec nieoczekiwanym przeciwnościom, tj. wybuch gazu,bomby, wypadek drogowy czy terrorystyczny atak. Dzięki nim zdobędziecie praktyczną wiedzę jak zapewnić sobie i rodzinie bezpieczeństwo.

Jesteśmy pewni, iż ta wiedza- szczególnie w czasach, w których żyjemy- jest niezbędna każdemu z nas.

 

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie