Agencja Detektywistyczna
Od 14 lat pracujemy dla Państwa.

Audyt bezpieczeństwa sieci IT

Niczym niezakłócona praca ma niezwykle duży wpływ na rozwój całego przedsiębiorstwa. Jedną z kwestii, która w znacznym stopniu przekłada się na całokształt pracy, jest sieć teleinformatyczna. Warto zadbać o to, by była ona odpowiednio zabezpieczona, co pozwoli ochronić przed atakami hakerów, włamaniami do sieci wewnętrznej czy też kradzieżą wrażliwych danych. Nieuczciwa konkurencja jest obecna na każdym kroku, z tego właśnie powodu dobrze jest się przed nią uchronić, by nie być kolejną osobą poszkodowaną przez przestępstwa gospodarcze.

Nie jest łatwo znaleźć luki, które mogą być źródłem przecieków, dlatego warto podjąć współpracę z profesjonalistami (detektyw Warszawa), którzy są w stanie wskazać w czym tkwi problem. Oferujemy dla Państwa audyt bezpieczeństwa IT, który dokładnie sprawdzi zabezpieczenia danych. Bezpieczny sprzęt oraz oprogramowanie to obecnie za mało, ponieważ nawet niewielka pomyłka jednego z pracowników może mieć ogromny wpływ na faktyczny stan wszystkich systemów w zakładzie. Nieprzestrzeganie jakiejkolwiek z procedur jest w stanie bezpośrednio przyczynić się do wycieku danych.

Komputery oraz sieć są bardzo złożonymi zagadnieniami, które w znacznym stopniu mogą ułatwić pracę, jednak często stają się też celem ataków. Jesteśmy w stanie zweryfikować dla Państwa zabezpieczenia danych i wskazać wszystkie słabe punkty. Dokładna analiza pozwala na znalezienie źródła ewentualnych problemów w firmie, jak i zlokalizowanie osób, które mogą być odpowiedzialna za kradzieże informacji. Audyt bezpieczeństwa IT, który wykonujemy, pozwala również na ustalenie kroków, które należy podjąć, by nie mieć w przyszłości problemów powiązanych z wyciekami. W razie wykrycia przestępstw gospodarczych, sprawa może zostać przekazana na drogę sądową i szybko rozwiązana na korzyść pokrzywdzonego.

Audyt bezpieczeństwa IT powinien być wykonywany za każdym razem, gdy w zakładzie pojawiają się nowi pracownicy lub też procedury ulegają zmianie. W ten sposób łatwo można wskazać nieprawidłowości i sprawdzić, czy aby na pewno nikt nie działa na naszą szkodę, niezależnie od tego czy potrzebujemy zweryfikować kontrahentów, obawiamy się nieuczciwej konkurencji czy też mamy wątpliwości co do zatrudnionych osób. Dzięki naszym działaniom wszelkie problemy mogą zostać szybko wykryte, co pozwoli na zniwelowanie ryzyka, które niesie ze sobą słabe zabezpieczenie. Zaawansowane technologicznie oprogramowanie oraz nasze doświadczenie to doskonałe połączenie, które pozwala na ocenę bieżącej sytuacji firmy oraz sporządzenie stosownego raportu, który będzie stanowił zbiór niezbędnych czynności podnoszących bezpieczeństwo firmy.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 14 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.