Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Detekcja podsłuchów GSM

 

Klasyczne pluskwy stanowią jedne z najbardziej powszechnych rodzajów podsłuchów, jakie można znaleźć na rynku. Urządzenia te posiadają nadajnik, który przekazuje przechwycony dźwięk na określoną odległość do odbiornika. Przekazywanie dźwięku może odbywać się za pośrednictwem fal radiowych, co wiąże się z dość ograniczonym zasięgiem. Z tego powodu coraz więcej urządzeń podsłuchowych korzysta z sieci GSM, która nie posiada tego typu limitów. Podsłuchy GSM poza wbudowanym mikrofonem i miniaturową anteną posiadają slot na kartę SIM – wystarczy włożyć kartę dowolnego operatora sieci komórkowej i wykonać połączenie na jej numer, aby pluskwa automatycznie odebrała połączenie, przekazując dźwięki z otoczenia.

Dzięki wykorzystaniu rozmaitych urządzeń podsłuchowych, osoby trzecie mogą z łatwością zyskać dostęp do prowadzonych przez nas rozmów. Działania inwigilacyjne są często podejmowane przez nieuczciwą konkurencję, chcącą wejść w posiadanie istotnych informacji, dotyczących struktury naszego przedsiębiorstwa, jego kontrahentów, przeprowadzonych transakcji czy strategii marketingowej. Tego typu praktyki są nielegalne w świetle prawa i mogą w dużym stopniu zagrażać finansom naszej firmy, powodując np. stratę kluczowych kontrahentów.

Działanie podsłuchów GSM jest bardzo trudne do wykrycia. Często osoby inwigilowane nie są w stanie się zorientować, że w ich otoczeniu znajduje się urządzenie, które je szpieguje. Dopiero w przypadku przecieku ważnych danych zaczynamy być podejrzliwi i nieufni względem otoczenia. Mimo wszystko wiele osób w obliczu sprytnie zakamuflowanego podsłuchu może pozostać zupełnie bezradna. W przypadku, kiedy wyciekają poufne dane, warto nie tylko zachować szczególną ostrożność w trakcie prowadzonych przez nas rozmów, ale także dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy prywatnego detektywa.

Jako profesjonalni detektywi w naszej pracy na co dzień spotykamy się z podobnymi sytuacjami. Posiadamy wiedzę na temat różnego rodzaju urządzeń podsłuchowych, ich działania, jak i z doświadczenia wiemy gdzie należy ich szukać. Podejmujemy kompleksowe działania z zakresu detekcji podsłuchów GSM, które obejmują dokładną analizę problemu, lokalizację wrogich urządzeń podsłuchowych i ich zneutralizowanie. W celu przeprowadzenia detekcji niezbędne jest wyłączenie urządzeń korzystających z sieci komórkowej oraz WiFi. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, jakim dysponuje Warmix Detektyw Warszawa, jesteśmy w stanie zlokalizować zarówno urządzenia aktywne, jak i podsłuchy GSM, które nie zostały uruchomione.

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie