Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Poszukiwanie zaginionych osób i mienia, zabójstwa

 

Poszukiwanie osób i mienia, zabójstwa

Zaginięcie osoby, czy mienia, to bardzo traumatyczne przeżycie, ważne jest w takim momencie, aby podjąć profesjonalne działania w celu ich odnalezienia. W takich sytuacjach należy niezwłocznie podjąć działania mające na celu ustalenie przyczynę zaginięcia, czy powodem jest działanie osób trzecich ( porwanie, zabójstwo itp.),ucieczka z domu ( szczególnie dotyczy to osób małoletnich),może celowe ukrywanie się przed najbliższymi, a może zwykły brak odpowiedzialności, nie planowany wyjazd, przeciągająca się impreza i niepoinformowanie o tym najbliższych.

W zakresie poszukiwania osób i mienia, zabójstwa, nasza firma zajmuje się działaniami takimi jak:

-poszukiwanie osób zaginionych

-poszukiwanie osób ukrywających się

-poszukiwanie mienia

- poszukiwanie sprawców zabójstw

 

Bardzo ważne jest na początku podjęcie fachowych działań, gdyż od wstępnych ustaleń zależy dalsze postępowanie.

 

Jak wiadomo policja podejmuje działania poszukiwawcze najczęściej po upływie 48 godzin od zaginięcia, w tym czasie detektyw może już podjąć niezbędne działania zmierzające do odnalezienia osoby.

Jeżeli z wstępnych ustaleń wynika, że w rachubę wchodzi zagrożenie życia i zdrowia osoby zaginionej należy niezwłocznie udać się na policję, co oczywiście nie wyklucza możliwości skorzystania z naszej pomocy, gdyż zgodnie z Ustawą o usługach detektywistycznych detektywi mają możliwość, a w określonych sytuacjach wręcz obowiązek współpracować z policją. Prowadzenie postępowania przez policję nie wpływa na nasze działania, nasze działania uzupełniają pracę policji.

 

Podobne postępowanie jest w przypadku zaginięcia mienia.

 

Można prowadzić poszukiwania na różne sposoby, w całkowitej dyskrecji, jak i nadając sprawie rozgłos medialny (m.in. współpracując z mediami, instytucjami państwowymi oraz organizacjami „non-profit”), które wspierają tego typu działania.

 

Reasumując, proszę pamiętać, że w przypadku zaginięcia osoby, jak i mienia, bardzo ważnym czynnikiem jest czas od zaginięcia do chwili podjęcia działań poszukiwawczych. W związku z powyższym w takich przypadkach prosimy o jak najszybszy kontakt z nami, a my podejmiemy niezbędne czynności i działania mające na celu odnalezienie zaginionej osoby lub zaginionego mienia.

 

W przypadku zabójstwa nasz wyspecjalizowany zespół zajmuje się działaniami mającymi na celu ustalenie sprawcy lub sprawców zabójstwa. Prowadzenie postępowania przez policję nie wpływa na nasze działania, nasze działania uzupełniają pracę policji.

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie