Od 14 lat pracujemy dla Państwa.

Poszukiwanie zaginionych osób i mienia

 

Poszukiwanie osób i mienia

Zaginięcie osoby, czy mienia, to bardzo traumatyczne przeżycie, ważne jest w takim momencie, aby podjąć profesjonalne działania w celu ich odnalezienia. W takich sytuacjach należy niezwłocznie podjąć działania mające na celu ustalenie przyczynę zaginięcia, czy powodem jest działanie osób trzecich ( porwanie, zabójstwo itp.),ucieczka z domu ( szczególnie dotyczy to osób małoletnich),może celowe ukrywanie się przed najbliższymi, a może zwykły brak odpowiedzialności, nie planowany wyjazd, przeciągająca się impreza i niepoinformowanie o tym najbliższych.

W zakresie poszukiwania osób i mienia nasza firma zajmuje się działaniami takimi jak:

-poszukiwanie osób zaginionych

-poszukiwanie osób ukrywających się

-poszukiwanie mienia

 

Bardzo ważne jest na początku podjęcie fachowych działań, gdyż od wstępnych ustaleń zależy dalsze postępowanie.

 

Jak wiadomo policja podejmuje działania poszukiwawcze najczęściej po upływie 48 godzin od zaginięcia, w tym czasie detektyw może już podjąć niezbędne działania zmierzające do odnalezienia osoby.

Jeżeli z wstępnych ustaleń wynika, że w rachubę wchodzi zagrożenie życia i zdrowia osoby zaginionej należy niezwłocznie udać się na policję, co oczywiście nie wyklucza możliwości skorzystania z naszej pomocy, gdyż zgodnie z Ustawą o usługach detektywistycznych detektywi mają możliwość, a w określonych sytuacjach wręcz obowiązek współpracować z policją. Prowadzenie postępowania przez policję nie wpływa na nasze działania, nasze działania uzupełniają pracę policji.

 

Podobne postępowanie jest w przypadku zaginięcia mienia.

 

Można prowadzić poszukiwania na różne sposoby, w całkowitej dyskrecji, jak i nadając sprawie rozgłos medialny (m.in. współpracując z mediami, instytucjami państwowymi oraz organizacjami „non-profit”), które wspierają tego typu działania.

 

Reasumując, proszę pamiętać, że w przypadku zaginięcia osoby, jak i mienia, bardzo ważnym czynnikiem jest czas od zaginięcia do chwili podjęcia działań poszukiwawczych. W związku z powyższym w takich przypadkach prosimy o jak najszybszy kontakt z nami, a my podejmiemy niezbędne czynności i działania mające na celu odnalezienie zaginionej osoby lub zaginionego mienia.

 

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 14 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.