Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Sprawdzanie autentyczności szkód zgłaszanych firmie ubezpieczeniowej

Dzięki wysokim stawkom ubezpieczenia danego dobra, coraz więcej osób decyduje się na fałszowanie wielkości szkody. Oczywiście tracą na tym głównie firmy ubezpieczeniowe, które są zobligowane wypłacić większą sumę pieniędzy, niż powinny. Nie zawsze jednak rozstrzygnięcie sytuacji musi być na korzyść oszustów, ponieważ istnieją sposoby pozwalające na zweryfikowanie zgłoszonych problemów. Współpraca z profesjonalną firmą detektywistyczną, jaką jest Warmix Detektyw Warszawa może stanowić doskonałe rozwiązanie, które pozwoli na uporanie się z nieuczciwymi klientami.

Prowadzisz własny Zakład Ubezpieczeniowy i poszukujesz sposoby na weryfikację osób wykupujących usługi? Zachęcamy do współpracy z nami i oferujemy sprawdzenie autentyczności szkód zgłaszanych firmie ubezpieczeniowej, dzięki czemu nie będą Państwo narażeni na dodatkowe koszty. Nasz profesjonalny zespół jest w stanie znaleźć wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące faktycznego stanu rzeczy, co pozwoli rozwiązać nurtujący problem. Wyłudzenie odszkodowania jest nielegalne, dlatego zebrane dowody mogą być pomocne w rozwiązywaniu sprawy na drodze sądowej.

Niejednokrotnie chęć szybkiego zysku i pazerność wysuwają się na pierwszy plan. Fałszywe notatki wypisane przez znajomego lekarza przekłamujące na temat zdrowia, nieprawdziwe informacje dotyczące miejsca zaparkowania pojazdu czy też tego kto go prowadził, to wszystko metody, które są wykorzystywane na szeroką skale. Prawo mówi wiele na temat tego, jakie konsekwencje mogą spotkać oszusta, więc w sytuacji, w której uda się namierzyć problem, łatwo jest go rozwiązać na podstawie istniejących artykułów prawnych. Sprawdzenie autentyczności szkód zgłaszanych firmie ubezpieczeniowej może okazać się często niezwykle przydatne w sytuacji, gdy klient znalazł usterki, których w rzeczywistości nie ma. Podczas zgłaszania szkody należy podać jej faktyczną wartość, a dopisanie dodatkowych uszkodzeń zawartych w polisie jest próbą wyłudzenia. Dopisywanie dodatkowych uszkodzeń to szeroko spotykana praktyka po wypadkach samochodowych, ale również przy stwierdzaniu nieprawdziwych uszczerbków na zdrowiu, jak i przy utracie nieistniejącego mienia podczas kradzieży, czy pożaru.

Jesteśmy grupą ekspertów, którzy specjalizują się w wyszukiwaniu nieprawidłowości. Dzięki analizie danych jesteśmy w stanie wykryć oszustwo i ochronić naszego Klienta przed potencjalnymi stratami materialnymi, przy zachowaniu pełnej dyskrecji. Jeżeli dostrzegają Państwo liczne przesłanki, które mogą wskazywać na przekłamanie, na przykład wypadek zaraz po wykupieniu polisy, zachęcamy do kontaktu z nami, pomożemy uporać się z problemem!

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie