Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Wykrywanie podsłuchów analogowych

 

Popularne pluskwy stanowią szeroką kategorię produktów przeznaczonych do podsłuchu – są to zazwyczaj niewielkie nadajniki, wyposażone w mikrofon i miniaturową antenę, przekazującą sygnał dźwiękowy. Pluskwy umieszcza się zwykle w różnych pomieszczeniach, a dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi można je podłożyć praktycznie wszędzie – w ścianach lub niepozornych przedmiotach, przeznaczonych do codziennego użytku. Osoba podkładająca podsłuch może w łatwy sposób przechwytywać prowadzone przez nas rozmowy bez naszej woli i wiedzy, nie wzbudzając przy tym większych podejrzeń. Warto podkreślić, że stosowanie podsłuchów jest czynnością nielegalną, co jednak nie oznacza, że podobne praktyki nie są stosowane. Rozwiązania tego typu mogą być np. praktykowane przez nieuczciwą konkurencję, stanowiąc poważne zagrożenie dla naszego przedsiębiorstwa.

Istnieją różne rodzaje podsłuchów wykorzystujące odmienne technologie, wśród których można wyróżnić podsłuchy GSM, podsłuchy kwarcowe oraz podsłuchy radiowe. Urządzenia te mogą posiadać różne właściwości, począwszy od ich zasięgu, po źródło zasilania czy zastosowany kamuflaż. Jednym z najpopularniejszych rodzajów urządzeń podsłuchowych stanowią podsłuchy analogowe, które w swoim działaniu wykorzystują fale radiowe o różnym zakresie częstotliwości. Występują one w postaci małego nadajnika, z którego zarejestrowany dźwięk przekazywany jest do odbiornika radiowego, znajdujących się nawet w przedziale 1000-1500 metrów od miejsca podłożenia pluskwy. Podsłuchy te może z łatwością podłożyć w pomieszczeniu mieszkalnym, biurze, czy w sali konferencyjnej w taki sposób, aby pozostawały one niewidoczne.

Urządzenia podsłuchowe mogą stanowić poważne zagrożenie szczególnie dla przedsiębiorstw- w ten sposób właściciele firm mogą stać się ofiarami nieuczciwej konkurencji, planującej przechwycić poufne dane. Wymieniona sytuacja może istotnie zagrażać bezpieczeństwu przedsiębiorstwa, jak również może spowodować poważne straty finansowe. Pluskwy analogowe mogą być trudne do samodzielnego wykrycia, dlatego w przypadku podejrzenia, że możemy być narażeni na podsłuch, warto to zweryfikować z pomocą prywatnego detektywa. Jako profesjonaliści posiadamy duże doświadczenie w detekcji różnego rodzaju podsłuchów, w tym podsłuchów analogowych. Warmix Detektyw Warszawa dysponuje profesjonalnym sprzętem za pomocą którego skutecznie znajdziemy pluskwy zlokalizowane w Państwa miejscu pracy, eliminując zagrożenie. Naszym klientom pomagamy również przeciwdziałać sytuacjom, w których mogliby stać się ofiarami nielegalnych urządzeń szpiegujących.

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie